Maliari

Striekanie AIRLESS Striekanie AIRLESS
Certifikát teoretická znalosť produktov DULUX Certifikát teoretická znalosť produktov DULUX
Certifikát praktická skúška aplikácií produktov Dulux Certifikát praktická skúška aplikácií produktov Dulux
Certifikát špecialista na náterové hmoty na drevo Certifikát špecialista na náterové hmoty na drevo
Certifikát absolvent školenia kombinácia farieb v interiéri Certifikát absolvent školenia kombinácia farieb v interiéri
Organizácia Logo Mesto
Stanislav Stefanik - Stavos
Badin
Alexander Šajli
Bajtava
Profi - František Kunkel
Bánovce nad Bebravou
Bánovská stavebná spoločnosť, s.r.o.
Bánovce nad Bebravou
Jozef Krč
Bánovce nad Bebravou
Eurostav28 s.r.o.
Banska Bystrica
SCR Technologies s.r.o.
Banska Bystrica
Lubomír Horňák
Banská Bystrica
KALEAstav s.r.o.
Banska Bystrica
Jan Snopko
Banska Bystrica
SARFAP
Banská Bystrica
HANDYHANS,sk, s.r.o.
Banska Bystrica
Dipont, s.r.o.
Banská Bystrica
Marcel Michel
Banska Bystrica
Tri Kruhy s.r.o.
Banska Bystrica
INTER STAVING spol s.r.o.
Banska Bystrica
S-STAVING, s.r.o.
Banská Bystrica
Ivan Marko Ing.
Banska Bystrica
LOVSTAV s.r.o.
Banska Bystrica
IVA-DENT+, s.r.o.
Banská Bystrica
MVBB spol.s.r.o.
Banska Bystrica
Montatech BB s.r.o.
Banska Bystrica
Zubka - JZ - Krovy
Banská Štiavnica
Rekonbau s.r.o.
Banská Štiavnica
Tapetové štúdio SANI
Bardejov
Malar MALAR
Bardejov
Ľuboš Matviak
Bardejov
Vojtech Rusňák
Bátorové Kosihy
Erik Toth
Bátorove Kosihy
Zsiro Attila Decká izba
Beša
Ivan Hrabovský
Bešenov
Miroslav Balogh
Betliar
Services R&R
Biely Kostol
Mário Bednárik-MaBe
Bojničky
Manast s.r.o.
Bratislava
Peter Palloš
Bratislava
Pro project EU s.r.o.
Bratislava
Siblings s.r.o.
Bratislava
VALESTAV
Bratislava
Williii
Bratislava
Incheba, a.s.
Bratislava
AIOS s.r.o. AIOS s.r.o.
Bratislava
Pavol Bobak
Bratislava
ROSO s.r.o.
Bratislava
GS-Giga Services, s.r.o.
Bratislava
IZOMAL
Bratislava
Daniel Heriban s.r.o
Bratislava
ADU spol. s r. o.
Bratislava
Karlea s.r.o.
Bratislava
Róbert Ižo
Bratislava
Q-TEK s.r.o.
Bratislava
MalovanieLux
Bratislava
A-STUDIO s.r.o.
Bratislava
K&W. stav SK, s.r.o. K&W. stav SK
Bratislava
Cordatus sro
Bratislava
Peter Holocsi malby-nátery
Bratislava
COMPANY COLOR s.r.o.
Bratislava
Erkomal s.r.o.
Bratislava
ZUNA STUDIO - LUXURIOUS DESIGN s.r.o.
Bratislava
Peter Parničan
Bratislava
Radek
Bratislava
www.profesionalnemalovanie.sk
Bratislava
Ivan Pridala
Bratislava
Patrik Drotar
Bratislava
Miroslav Rybecky Felis
Bratislava
TOPMAL s.r.o. TOPMAL s.r.o. Maliarske a rekonštrukčné práce
Bratislava
Rigips
Bratislava
Maliarske a rekonštrukčné práce
Bratislava
Pavol Janata
Bratislava
RIKALUX SLOVAKIA s.r.o.
Bratislava
Ondrej Varga Dúha
Bratislava
Róbert Mészáros
Bratislava
Eduard Vojtíšek
Bratislava - Dúbravka
ZUKAMAL s.r.o.
Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
Marek Brimus
Breza
Jan Kubaliak
Brezno
Milan Kurajda
Brezno
Radoslav Lutz
Brezovica
Maliari-Nitra
Cabaj-Čápor
Sadmal s.r.o.
Cakajovce
Marián Slamka
Čakajovce
Daniel Olah
Cakanovce
Radoslav Bittó
Čaňa
Diostav s.r.o
Čečejovce
Lazarusslovakia
Čečejovce
Marek Zajic
Chtelnica
Szolga Dávid
Čierna Voda
Robert Kleiner
Cierny Brod
Julo Strelka
Dobšiná
Miroslav Blasko
Dolna Micina
Robert Oberle
Dolné Lovčice
Martin Matejička
Dolné Vestenice
MIKRAL s.r.o.
Dolný Badín
Euromartin s.r.o.
Dražkovce
Marek Golodžej-GOLO
Drienov
Jozef Mikláš
Drietoma
CCV s.r.o.
Drnava
VŠESTAV s.r.o.
Drnava
Andrej Pandi
Dubnica nad Váhom
Pavel Bogar Bogimal
Dunajska Lužná
Renova-Veres
Dvory nad Žitavou
OVERLAY, s.r.o.
Dvory nad Žitavou
Miroslav Ignácz
Galanta
SP Rekonstrukcie
Handlova
Peter Palenčík
Hanusovce nad Toplou
Atlantis
Harichovce
Chapostav s.r.o.
Harmanec
Tomáš Grega - TomMa-SK, spol
Helcmanovce
Jan Centko
Hendrichovce
Richard Jakubička
Hlohovec
Peter Buc
Hlohovec
R-GROUP s.r.o.
Hlohovec
Jozef Muráň JAMALSTAV
Hlohovec
LUXRO s.r.o.
Hlohovec
Hoffmann
Hlohovec
Michal Krivosik
Hlohovec
Jakubek Radovan
Hlohovec
DP-STAV SK, s.r.o.
Hlohovec
Jaroslav Cibulka
Hlohovec
Martin Tomašovič - MATO
Hlohovec
Milan Gažo-MILO REAL
Hlohovec
Jozef Skurka
Holumnica
Roman Slamený - ROJAS
Hôrka
Peter Repiščák
Hôrka
František Papp
Horné Saliby
Marian Englman
Horny Bar
MRS CENTRUM s.r.o.
Hrinova
JaPa stavby s.r.o.
HRIŇOVÁ
Peter Bilčík
Hrnčiarovce nad Parnou
Ján Matejkov COLOR- Maliarske,natieračske práce
Hrušov
Daches s. r. o.
Hruštín
Eduard Babjak
Humenné
Imrich Banda
Hurbanovo
MICHAL BECKA
Ivanka pri Nitre
Zk-Art
Jasov
DR-STAVMONT s.r.o.
Jelka
Marek Turňa
Jerichov
Zsolt Šinko
Jesenské
Peter Čvirk
Kaluža
Zoltán Pivovarov
Kameničná
Infinity Style s.r.o.
Kanianka
JPShop, s.r.o.
Kluknava
Tomáš Lovás - TOMY
Kluknava
Patrik Palečko
Koceľovce
Attila Szépe
Kolárovo
Alexander Toth
Kolarovo
Peter Varga
Kolárovo
Németh Stefan
Kolárovo
Füri Zoltán
Kolárovo
ICH, spol. s r. o.
Kolonica
Sink s.r.o
Komárno
KC CONSTRUCT s.r.o
Komárno-Nová Stráž
Peter Hodás
Konská
Martin Sýkora - Realizácie Interiérov Martin Sýkora - Realizácie Interiérov
Košice
Jozef Falat
Košice
Štefan Karafa
Košice
Milan Solčanský
Košice
Marek Bečka
Košice
Roman Čonka
Košice
Funketstav s.r.o
Košice
Martin Segeda-maliar Košice Martin Segeda-maliar Košice
Košice
STAVAM Slovakia s.r.o.
Košice
Tomáš Takáč
Košice
Luxury Body s. r.o.
Košice
Andrej Čurila
Kosice
Interiéry BODNÁR, s.r.o.
Košice
Ing.Jan štefanovič
Košice
Vizi Dusan- FINITO
Košice
COLOR MALIAR
Košice
OPS s.r.o.
Košice
AMIS s.r.o.
Košice
Bautec slovakia s.r.o
Kosice
KUSTA s.r.o
Košice
Pavol Vojčik
Košice
Peter Urban
Košice
Gabriel Farkas AMT
Košice
MalujemeKE Maľovanie a Tapetovanie
Košice
SAEMM s.r.o.
Košice
DRAGOMONT S.R.O.
Košice
Radoslav Dudra
Kosice
Bovastav,s.r.o.
Košice
Pappstav
Kosice
ZO-BO, s. r. o.
Košice
Viktor Sedlak - NATMAL
Košice
Martin Szilárdi
Košice
Izolex bau
Košice
Michal Popik
Košice
Gips Bau
Košice
Matúš Kureja
Košice
Štefan Andruch
Košice
Maliar Košice s.r.o. profesionálne maľovanie a tapetovanie
Košice
Ing. Raskovska Monika RASKY
Kosice
Madax, s. r. o
Košice
Ing.Daniel Džurban
Košice okolie
Bobek realizácia stav. objektov spol. s.r.o.
Košice- Ťahanovce
Pavol Hovanec
Košice-Šaca
GeoStav Košice s.r.o
Košický Klečenov
Kilter s.r.o.
Koštany nad Turcom
OXUR, s.r.o.
Kraliky
Norbert Fábián
Krásnohorská Dlhá Lúka
Ľudovit Fábri - Ľudo
Krásnohorské Podhradie
Stavebná firma Juraj Hanák
Kremnica
Ján Pijak
Krompachy
Chamraz
Kuchyňa
WESTRON Partners s.r.o.
Kunova Teplica
M.N.S. s.r.o.
Kysucke Nove Mesto
Ladislav Csóka
Lenartovce
LOGATEC s.r.o.
Leopoldov
Miroslav Lupták
Lieskovec
J&Š construkcion s.r.o.
Lieskovec
M-J StavBau
Lipany
Jozef Porubský
Lipová
Július Berceli travaux
Lipovník
Peter Huba
Liptovská Lúžna
Patrik Bachleda
Liptovská Teplicka
Jozef Alaksa
Lubietova
František Trizna
Lučenec
Slavomír Horváth D.M.S.
Lučivná
Dušan Nitka
Madunice
Ľubomír Kmotorka
Malé Hoste
Štefan Gyorgy
Marcelová
KIRI4
Margecany
Peter Senko
Martin
Michal Franek
Martin
Retas a.s.
Martin
Peter Janú
Martin
Jan Hutka - Firma Bacik
Medzibrod
Jaroslav Hrablay
Mengusovce
Rastislav Pristas
Michalovce
Ján Rebič
Michalovce
Mudrák
Michalovce
Ján Rebič
Michalovce
František Bechner
Michalovce
Ján Papp
Modrany
Zolstav sro
Mojzesovo
MiraStav s.r.o.
Moravany nad Váhom
Deli Impuls spol.s.r.o.
Moravské Lieskové
KING
Nálepkovo
Alexander Orčik
Námestovo
Miroslav Lipničan
Námestovo
Ľubomír Galčík
Námestovo
Robert Greschner
Nedozery Brezany
Miroslav Mihok
Nitra
Ľuboš Jurák
Nitra
Jaroslav Kahan - MAĽBY A NÁTERY EXPERTI NA MAĽOVANIE
Nitra
Peter Gajan
Nitra
SLAMKA
Nitra
Juraj Hajtmánek
Nitra
Bohumil Hrušovský
Nitra
Vladimír Gajdoš
Nižná Kamenica
Martin Bedenský - DERA
Nová Baňa
Martin Raffaj
Nová Baňa
Patrik Mánik
Nová Baňa
Anton Mánik
Nová Baňa
Slavomír Angleta
Nová Baňa
Jozef Mede
Nová Bašta
Ladislav Gavenda GALA
Nová Dubnica
Miroslav Holoubek
Nove Mesto nad Váhom
TIKO
Nové Zámky
Gabriel Šarfický
Nové Zámky
Miroslav Szarvas
Nové Zámky
Peter Borka
Nové Zámky
Denis Gondzala SUVA NZ
Nové Zámky
Zsembera
Nové Zámky
Vladimír Lipták
Nové Zámky
RAVA - TECH s.r.o.,
Ochodnica
Malovanie Florek
Oravská Jasenica
Juraj Čajka
Oravska Jasenica
Peter Ryboň
Oščadnica
JOSINO, s.r.o
Ostrovany
Marek Harhovský
Pača
VALMAL Limited
Partizánske
Kuzmiak s.r.o.
Partizánske
Csicsay
Pataš
Ľudovít Jabcon - BAUM
Pečovská Nová Ves
Jozef Koscelník
Pečovská Nová Ves
RENOMARK sro
Pečovská Nová Ves
Erik Lipták
Pečovska Nova Ves
Marian Kuruc
Pernek
RASE interiér s. r. o
Pezinok
Abel Jan
Piešťany
Machaj Pavol
Piešťany
Stavebna spolocnost Ravimg a.s.
Piešťany
Jozef Prištic maliarstvoPN Jozef Prištic
Piešťany
CY Dust slovakia, s.r.o.
Piešťany
Ladislav Györbíró
Plešivec
Belgar,s.r.o.
Podtureň
Beauty
Podzámčok
Marek Jucha - JUHYSTAV
Poprad
EV-MART s.r.o
Poprad
Shark-MV s.r.o
Poprad
pinsel
Poprad
VALKOS s.r.o
Poprad
LICH.MONT.s.r.o
Poprad
BARMAL, s.r.o
Poprad
LPVTatry
Poprad
StavBig s.r.o.
Poprad
Peter Šramčík -PS Building PS Building
Poprad
Mario Jozefčák
Poprad
Rastislav Kasala
Pravotice
LejonGruup s.r.o.
Predajná
Mtr-Servossen
Prešov
Marek Joner
Prešov
Martin Tomáš - TOMAL
Prešov
Peter Kovalčík
Prešov
One person s.r.o
Prešov
Dávid Kipikaša- MAĽARIK
Prešov
Jan Kaduk - JAPAKRI
Prešov
Pavol Mackanič PSJ Stav
Prešov
MARCIZ s.r.o. www.vymalovat.sk
Prešov
Martin Pažin
Prešov
Milistav s.r.o.
Prešov
Peter Bagin palete
Prievidza
Peter Marko - P. M. Peter Marko - P. M.
Prievidza
Miroslav Macko
Prievidza
Jozef Kozák
Rabca
Milan Košťál
Rastislavice
Dušan Debnár - ESO
Revúca
Gábor Patai
Rimavká Sobota
LADISLAV ŽILKA
RIMAVSKA SOBOTA
OSKAR-Oskar Oravec
Rimavská Sobota
Ladislav Nagy
Rimavská Sobota
Jozef fodor
Rimavska Sobota
Barnabáš Borbáš ART KERAMIKA
Rimavská Sobota
Martin Bobrik
Rovinka
iPAINT s.r.o.
Rozhanovce
STAVBA - RV s.r.o.
Rožňava
Marek Fábián STAFAB
Rožňava
Robert Sivák
Rožňava
AG Baffy s.r.o.
Rožňava
Emil Pekárek PE-MAL
Rožňava
STAVEX Rožňava s.r.o.
Rožňava
Jozef Petergáč
Rožňava
Marek Varga - RENOVA
Rožňava
TOBOR Trade s.r.o.
Rožňava
HIL s.r.o.
Rožňava
Erik Fabian
Rudná
René Krempaský
Rudňany
Patrik Paško - Malo
Ružomberok
Patrik Paško-MALO
Ružomberok
Mrázik Michal
Ružomberok
Peter Jošťák
Ružomberok
Marek Žatko
Rybany
GIPSON - Peter Tomčák
Sabinov
REKO - Build
Sabinov
Lukas Michalek
Sabinov
JAS clean s.r.o.
Sabinov
Vymaľovano  vymalovano_logo_cistenie_natieranie_malovanie_fasady_strechy_sabinov_presov_
Sabinov
Tiger s.r.o.
Šaľa
Ľuboš Žember
Šaľa-Veča
Kristián Ondík
Šar. Michaľany
Slavomir Dulin
Šarišske Michaľany
Rastislav Sokol
Šarišské Michaľany
Lopušník Stanislav
Sása
Jana Stobiecka-Tego
Sekule
Ivan Homola
Selce
Malpex s.r.o. Pechovský Pavel
Senohrad
Fűzék Ladislav-FT-Color
Sládkovičovo
KAMIKAL s.r.o.
Slovenské Nové Mesto
Jozef Kovalcik
Spišská Belá
Roman Bartko
Spišska Nova Ves
Mgr. Marián Turek
Spišská Nová Ves
Jozef Frajšták
Spišská Nová Ves
Prondy Interiers
Spišská Teplica
Michal Maškulka
Spišská Teplica
jaroslav gaborčík
Spišská Teplica
firma JU&HE
Stankovce
Karol Staroň
Štefanov nad Oravou
Peter Rusnák
Štôla
Amis
Strečno
Patrik Ľuberda
Stropkov
Ing. Róbert Kočiš - ROKOLOR
Stropkov
Janča Viliam
Studienka
Domaci majster
Stupava
Oblec sa do roboty
Stupava
Domaci majster Stupava a okolie, Martin Gróf - ASSIST SERVICE
Stupava
HEGI-STAV s.r.o.
Svätý Peter
Milan Novák
Svidník
GÁNOVSKÝ s.r.o.
Svit
Schroner s.r.o
Svodin
GA-STAV, s. r. o.
Terchová
Imrich Mucska
Tomasikovo
Hatala Marek
Trebatice
BAYSY CUSTOM
Trebišov
Stacon s.r.o
Trenčianska Turná
TACT
Trenčín
Jozef Hájek
Trenčín
MT-Paint s.r.o.
Trenčín
Dušan Minárik
Trenčín-Záblatie
Pavol Vladovic
Trnava
Ladislav Adámek
Trnava
František Jankovič
Trnava
Peter Srňanský - Maliarstvo
Trnava
Roman Gažo
Trnava
Ján Kapusta
Trnavá Hora
Železnák Štefan
Trstená
Lukáš Nadányi
Tvrdošín
GABRIEL VALAŠKA
Tvrdošovce
Roman Adáme
Uhrovec
A-VERTIC s.r.o.
Uhrovec
Pavel Provazník
Uhrovec
Asesor s.r.o.
Vajkovce
František Rakoci
Valaliky
Lubomír Kováč
Valaská Dubová
Juraj Talafa
Veľká Lomnica
Zsolt Papay
Veľké Kapušany
Juraj Smutko
Velké Kapušany
Maroš Mikus
Veľké Kostoľany
Igor Janech
Veľké Kostoľany
Róbert Németh
Veľké Úľany
Štefan Tóth
Veľký Biel
G.Gabriel,s.r.o.
Veľký Blh
Daniel Harča
Veľký Kýr
Ján Knižka
Vernár
Milan Beňo
Vígľaš
Andrej Zelina
Vlkanová
František Bachratý
Voderady
Ladislav Szekács
Vozokany
Juraj Chodanič
Vrbov
Marcel Bielka
Vrbové
Ivan Bielka
Vrbove
Jozef Žufka
Vrutky
Ľuboš Bosman
Vysoké Tatry
Jozef Dlugoš Stav-Mal
Žakovce
Pavol Kiss-SS
Zemianska Olča
MS Colour s.r.o.
Žiar nad Hronom
HIPS, s.r.o.
Žiar nad Hronom
Profico COLOR Profico COLOR
Žilina
Marek Behancin
Žilina
Dekorbeton s.r.o.
Žilina
STAV mix, s.r.o.
Žilina
stavRaVa s.r.o.
Zvolen
Ing. Jozef Parobok - ISOP
Zvolen
Malmix Ing.Magdaléna Haranzová phd.
Zvolen
Milan Belička
Zvolen