Ako nájsť farebnú inšpiráciu v každodennom živote

Ako nájsť farebnú inšpiráciu v každodennom živote

Prevezmite nápady zo svojho okolia . Vytvoríte tému, ktoré si zamilujete .
"Rada by som svoju izbu vymaľovala nejakou svetlou farbou, stále sa ale pre žiadnu nemôžem rozhodnúť. Kde mám vziať inšpiráciu? "

Výsledky nášho exkluzívneho globálneho prieskumu ukázali, že asi 33% majiteľov domov by moc rado vymaľovali svetlými farbami. Ak ste sa práve presťahovali a chcete svojmu novému hniezdočku vtlačiť svoju individualitu, skvele sa k tomu hodí výrazné odtiene. Aké farby ale vybrať?

Ako si jedna majiteľka bytu začala všímať farby

 Keď sa Kateřina Dvořáková presťahovala do nového bytu, stále sa nedokázala rozhodnúť pre správnu farbu do obývacej izby. Potom si ale všimla fotky na dverách chladničky.

"Bola to fotka z minulej dovolenky v Írsku vysvetľuje. "Vpredu som bola ja a za mnou rad nádherných zelených kopcov vlniacich sa do diaľky."

"Rozhodla sme sa, že podobný odtieň by u mňa v obývačke vyzeral skvele. V rade Dulux Colours of the World som našla ideálne odtieň - nádherne zelenú farbu Zelený Ostrov z radu Ostrov Bali. Som do nej úplný blázon. Izba vyzerá ako nový a cítim sa v ňom teraz ako doma. "

Päť miest, kde sa inšpirovať farbami

Keď sa nad tým človek zamyslí, tak sa dá inšpirácia na farebné motívy nájsť všade, kam sa pozriete. Prinášame vám niekoľko výrazných a skvele vyzerajúcich farebných schém inšpirovaných tým, čo je všade okolo vás.

1 ) Príroda

Príroda je úžasný zdroj inšpirácie - či už ide o les , kam radi chodíte na prechádzky , parčík v okolí alebo kyticu na okennej rímse . Vneste do miestnosti energiu odtiene tropickej zelenej, ktoré vhodne dopĺňajú svetlé prvky v doplnkovej farbe .