tesa

tesa

Maskovacie pásky pre profesionálov

Spoločnosť tesa SE  - patrí medzi popredných  svetových výrobcov samolepiacich produktov a systémových lepiacich riešení. V portfóliu máme viac ako 7000 výrobkov  pre priemysel, profesionálnych remeselníkov a koncových zákazníkov. V súčasnosti má spoločnosť tesa viac ako 4450 zamestnancov, 51 dcérskych spoločností v rámci sveta, zastúpenie vo viac ako 100 krajinách, 8 výrobných závodov v rámci sveta. Jedná sa o jednu z najznámejších značiek v Európe. Podľa medzinárodného výskumu pozná v Nemecku značku tesa 98% oslovených.

Spoločnosť tesa patrí do skupiny Beiersdorf Group, výrobca celosvetovo známej kozmetiky Nivea. Do ich portfólia patrí tiež Eucerin alebo la prairie. Od roku 2001 pôsobí tesa ako samostaná spoločnosť a v roku 2009 získala štatút Európskej spoločnosti.                                                                                                                                                                                 

Začiatok dlhej histórie značky tesa siaha do roku 1936, kedy bola na trh uvedená prvá samolepiaca kancelárska páska tesa®. Bohaté skúsenosti s vývojom a výrobou samolepiacich pások a vlastné výskumné laboratóriá pomáhajú spoločnosti udržať sa na popredných priečkach celosvetového technologického vývoja v rôznych oboroch. Cieľom spoločnosti je ponúkať riešenia, ktoré pomáhajú znižovať náklady, šetriť peniaze a zdokonalovať výrobu.

                                                                                                                    

Sortiment výrobkov tesa® pre profesionálnych  remeselníkov zahrňuje celú škálu samolepiacich produktov pre rôzne aplikácie a použitie. V širokej ponuke nájdete maliarske pásky pre vnútorné a vonkajšie maskovanie, tenké washi pásky pre presné okraje, či omietacie pásky, zakrývacie fólie s páskou tesa Easy Cover®  na ochranu veľkých plôch pri maľovaní a rekonštrukciách. Samostatnú kapitolu tvoria pásky pre pripevňovanie, fixáciu predmetov, či  už sa jedná o jednostranne lepiace textilné pásky alebo obojstranne lepiace pásky pre pripevňovanie predmetov bez nutnosti vŕtania do povrchu. Spoločnosť tesa dodává na trh i baliace pásky, bezpečnostné a elektroinštalačné pásky a mnoho ďalších lepiacich riešení. Kompletný sortiment výrobkov tesa®  nájdete na webových stránkach https://www.tesa.com/sk-sk

Pre odborné konzultácie a dotazy volajte prosím pani Alenu Prokešovú na telefónne číslo +421 904 694 681 alebo píšte na alena.prokesova@tesa.com