Maliari

Striekanie AIRLESS Striekanie AIRLESS
Certifikát teoretická znalosť produktov DULUX Certifikát teoretická znalosť produktov DULUX
Certifikát praktická skúška aplikácií produktov Dulux Certifikát praktická skúška aplikácií produktov Dulux
Certifikát špecialista na náterové hmoty na drevo Certifikát špecialista na náterové hmoty na drevo
Certifikát absolvent školenia kombinácia farieb v interiéri Certifikát absolvent školenia kombinácia farieb v interiéri
Organizácia Logo Mesto
Stanislav Stefanik - Stavos
Badin
Alexander Šajli
Bajtava
Profi - František Kunkel
Bánovce nad Bebravou
Jozef Krč
Bánovce nad Bebravou
Jan Snopko
Banska Bystrica
KALEAstav s.r.o.
Banska Bystrica
LOVSTAV s.r.o.
Banska Bystrica
MVBB spol.s.r.o.
Banska Bystrica
SARFAP
Banská Bystrica
Ivan Marko Ing.
Banska Bystrica
SCR Technologies s.r.o.
Banska Bystrica
IVA-DENT+, s.r.o.
Banská Bystrica
Lubomír Horňák
Banská Bystrica
Eurostav28 s.r.o.
Banska Bystrica
Rekonbau s.r.o.
Banská Štiavnica
Zubka - JZ - Krovy
Banská Štiavnica
Tapetove studio SANI
Bardejov
Zsiro Attila Decká izba
Beša
Ivan Hrabovský
Bešenov
Miroslav Balogh
Betliar
Services R&R
Biely Kostol
Siblings s.r.o.
Bratislava
VALESTAV
Bratislava
Willis-mont
Bratislava
Maliarske a rekonštrukčné práce
Bratislava
Róbert Ižo Maliar
Bratislava
MalovanieLux
Bratislava
TOPMAL s.r.o. TOPMAL s.r.o. Maliarske a rekonštrukčné práce
Bratislava
IZOMAL
Bratislava
A-STUDIO s.r.o.
Bratislava
Daniel Heriban s.r.o
Bratislava
ADU spol. s r. o.
Bratislava
Karlea s.r.o.
Bratislava
Cordatus sro
Bratislava
COMPANY COLOR s.r.o.
Bratislava
Miroslav Rybecky Felis
Bratislava
Erkomal
Bratislava
Peter Parničan
Bratislava
www.profesionalnemalovanie.sk
Bratislava
GS-Giga Services, s.r.o.
Bratislava
ZUNA STUDIO - LUXURIOUS DESIGN s.r.o.
Bratislava
Pavol Bobak
Bratislava
Pavol Janata
Bratislava
RIKALUX SLOVAKIA s.r.o.
Bratislava
Ondrej Varga Dúha
Bratislava
Manast s.r.o.
Bratislava
Jan Kubaliak
Brezno
Milan Kurajda
Brezno
Radoslav Lutz
Brezovica
Marián Slamka
Čakajovce
Daniel Olah
Cakanovce
Radoslav Bittó
Čaňa
Diostav s.r.o
Čečejovce
Lazarusslovakia
Čečejovce
Szolga Dávid
Čierna Voda
Robert Kleiner
Cierny Brod
Julo Strelka
Dobšiná
ML Result s.r.o.
Dobšiná
Miroslav Blasko
Dolna Micina
Robert Oberle
Dolné Lovčice
Martin Matejička + M-malovanie
Dolné Vestenice
Marek Golodžej-GOLO
Drienov
Jozef Mikláš
Drietoma
CCV s.r.o.
Drnava
Andrej Pandi
Dubnica nad Váhom
Pavel Bogar Bogimal
Dunajska Lužná
Renova-Veres
Dvory nad Žitavou
OVERLAY, s.r.o.
Dvory nad Žitavou
Miroslav Ignácz
Galanta
Hanusovce nad Toplou
Atlantis
Harichovce
Chapostav s.r.o.
Harmanec
Jan Centko
Hendrichovce
Richard Jakubička
Hlohovec
LUXRO s.r.o.
Hlohovec
R-GROUP s.r.o.
Hlohovec
Hoffmann
Hlohovec
Jozef Muráň JAMALSTAV
Hlohovec
Rastislav Vančo
Hlohovec
DP-STAV SK, s.r.o.
Hlohovec
Jaroslav Cibulka
Hlohovec
Michal Krivosik
Hlohovec
Jakubek Radovan
Hlohovec
Milan Gažo-MILO REAL
Hlohovec
Martin Tomašovič - MATO
Hlohovec
Peter Buc
Hlohovec
Jozef Skurka
Holumnica
Peter Repiščák
Hôrka
František Papp
Horné Saliby
JaPa stavby s.r.o.
HRIŇOVÁ
MRS CENTRUM s.r.o.
Hrinova
Ján Matejkov COLOR- Maliarske,natieračske práce
Hrušov
Imrich Banda
Hurbanovo
MICHAL BECKA
Ivanka pri Nitre
Marek Zajic
Jaslovske Bohunice
Zk-Art
Jasov
DR-STAVMONT s.r.o.
Jelka
Marek Turňa
Jerichov
Zsolt Šinko
Jesenské
Robert Voda " Voro GIPS"
Jovice
Zoltán Pivovarov
Kameničná
Infinity Style s.r.o.
Kanianka
JPShop, s.r.o.
Kluknava
Ladislav Borbély - BORE
Kolárovo
Füri Zoltán
Kolárovo
Attila Szépe
Kolárovo
Alexander Toth
Kolarovo
Peter Varga
Kolárovo
ICH, spol. s r. o.
Kolonica
LTT-Fortess sro
Komárno
Sink s.r.o
Komárno
Gabriel Márkus
Komárno
KC CONSTRUCT s.r.o
Komárno-Nová Stráž
Milan Solčanský
Košice
Ing.Jan štefanovič
Košice
Vizi Dusan- FINITO
Košice
DRAGOMONT S.R.O.
Košice
Maliar Košice s.r.o. profesionálne maľovanie a tapetovanie
Košice
MalujemeKE Maľovanie a Tapetovanie
Košice
COLOR MALIAR
Košice
Radoslav Dudra
Kosice
Pappstav
Kosice
Viktor Sedlak - NATMAL
Košice
Jozef Falat
Košice
Gabriel Farkas AMT
Košice
SAEMM s.r.o.
Košice
Jozef Franko
Košice
Martin Segeda-maliar Košice Martin Segeda-maliar Košice
Košice
Tomáš Takáč
Košice
RICCI,s.r.o.
Košice
KUSTA s.r.o
Košice
Interiéry BODNÁR, s.r.o.
Košice
KVALITNY MAJSTRI s.r.o
Košice
Martin Szilárdi
Košice
Matúš Kureja
Košice
Štefan Andruch
Košice
Izolex bau
Košice
Erik Kováč
Košice
Funketstav s.r.o
Košice
STAVAM Slovakia s.r.o.
Košice
Marek Lokša
Košice
Ing. Raskovska Monika RASKY Ing. Monika Raskovska RASKY
Kosice
Peter Urban
Košice
Andrej Čurila
Kosice
Gips Bau
Košice
Martin Szilárdi
Košice
Marek Bečka
Košice
Martin Sýkora - Realizácie Interiérov Martin Sýkora - Realizácie Interiérov
Košice
Roman Čonka
Košice
OPS s.r.o.
Košice
Štefan Karafa
Košice
Bovastav,s.r.o.
Košice
Bautec slovakia s.r.o
Kosice
Michal Popik
Košice
Bobek realizácia stav. objektov spol. s.r.o.
Košice- Ťahanovce
Ing.František Lechman-BrickStav
Košický Klečenov
Norbert Fábián
Krásnohorská Dlhá Lúka
GIPSZAN - Ivan Zán
Krásnohorské Podhradie
Jaroslav Székely
Krásnohorské Podhradie
Stavebná firma Juraj Hanák
Kremnica
Ladislav Csóka
Lenartovce
Miroslav Lupták
Lieskovec
J&Š construkcion s.r.o.
Lieskovec
Ľudovít Jabcon - BAUM
Lipany
Jozef Porubský
Lipová
Peter Huba
Liptovská Lúžna
Jozef Alaksa
Lubietova
František Trizna
Lučenec
Slavomír Horváth D.M.S.
Lučivná
Dušan Nitka
Madunice
Ľubomír Kmotorka
Malé Hoste
Štefan Gyorgy
Marcelová
KIRI4
Margecany
Peter Senko
Martin
Peter Janú
Martin
Jaroslav Hrablay
Mengusovce
Ján Rebič
Michalovce
Ján Rebič
Michalovce
Mudrák
Michalovce
Zolstav sro
Mojzesovo
MiraStav s.r.o.
Moravany nad Váhom
Deli Impuls spol.s.r.o.
Moravské Lieskové
KING
Nálepkovo
Miroslav Lipničan
Námestovo
Ľuboš Jurák
Nitra
SLAMKA
Nitra
Bohumil Hrušovský
Nitra
Juraj Hajtmánek
Nitra
Maliari-Nitra
nitra
Patrik Mánik
Nová Baňa
Martin Bedenský - DERA
Nová Baňa
Anton Mánik
Nová Baňa
Martin Raffaj
Nová Baňa
Slavomír Angleta
Nová Baňa
Jozef Mede
Nová Bašta
Miroslav Holoubek
Nove Mesto nad Váhom
TIKO
Nové Zámky
Gabriel Šarfický
Nové Zámky
Miroslav Szarvas
Nové Zámky
Peter Borka
Nové Zámky
Denis Gondzala SUVA NZ
Nové Zámky
Zsembera
Nové Zámky
Vladimír Lipták
Nové Zámky
Juraj Čajka
Oravska Jasenica
Peter Ryboň
Oščadnica
JOSINO, s.r.o
Ostrovany
Marek Harhovský
Pača
VALMAL Limited
Partizánske
Kuzmiak s.r.o.
Partizánske
Csicsay
Pataš
RENOMARK sro
Pečovská Nová Ves
Jozef Koscelník
Pečovská Nová Ves
Abel Jan
Piešťany
Machaj Pavol
Piešťany
Stavebna spolocnost Ravimg a.s.
Piešťany
Jozef Prištic maliarstvoPN Jozef Prištic
Piešťany
CY Dust slovakia, s.r.o.
Piešťany
Belgar,s.r.o.
Podtureň
Beauty
Podzámčok
pinsel
Poprad
Shark-MV s.r.o
Poprad
Jan Janoszczyk BAURON
Poprad
Peter Šramčík -PS Building PS Building
Poprad
LPVTatry
Poprad
EV-MART s.r.o
Poprad
Denis Žudel
Poprad
Ľuboš Kudas
Poprad - Matejovce
LejonGruup s.r.o.
Predajná
Peter Kovalčík
Prešov
One person s.r.o
Prešov
Martin Pažin
Prešov
Martin Tomáš - TOMAL
Prešov
Jan Kaduk - JAPAKRI
Prešov
Milistav s.r.o.
Prešov
Pavol Mackanič PSJ Stav
Prešov
Miroslav Macko
Prievidza
Miroslav Hutník Mir Stav
Rakovnica
Milan Košťál
Rastislavice
Dušan Debnár - ESO
Revúca
Jozef fodor
Rimavska Sobota
Ladislav Nagy
Rimavská Sobota
OSKAR-Oskar Oravec
Rimavská Sobota
Martin Bobrik
Rovinka
iPaint.sk
Rozhanovce
AG Baffy s.r.o.
Rožňava
Marek Fábián STAFAB
Rožňava
Marek Varga - RENOVA
Rožňava
Emil Pekárek PE-MAL
Rožňava
TOBOR Trade s.r.o.
Rožňava
Jozef Petergáč
Rožňava
René Krempaský
Rudňany
Peter Jošťák
Ružomberok
Marek Žatko
Rybany
REKO - Build
Sabinov
GIPSON - Peter Tomčák
Sabinov
Rastislav Sokol
Šarišské Michaľany
Lopušník Stanislav
Sása
Martin Babjačok
Sedliská
Jana Stobiecka-Tego
Sekule
Ivan Homola
Selce
Malpex s.r.o. Pechovský Pavel
Senohrad
Fűzék Ladislav-FT-Color
Sládkovičovo
MANEL
Snina
Jozef Frajšták
Spišská Nová Ves
jaroslav gaborčík
Spišská Teplica
Prondy Interiers
Spišská Teplica
firma JU&HE
Stankovce
Karol Staroň
Štefanov nad Oravou
Amis
Strečno
Ing. Róbert Kočiš - ROKOLOR
Stropkov
Janča Viliam
Studienka
Domaci majster
Stupava
Domaci majster Stupava a okolie, Martin Gróf - ASSIST SERVICE
Stupava
HEGI-STAV s.r.o.
Svätý Peter
Milan Novák
Svidník
Schroner s.r.o
Svodin
Imrich Mucska
Tomasikovo
Hatala Marek
Trebatice
Peter Srňanský - Maliarstvo
Trnava
Roman Gažo
Trnava
Pavol Vladovic
Trnava
Ján Kapusta
Trnavá Hora
GABRIEL VALAŠKA
Tvrdošovce
A-VERTIC s.r.o.
Uhrovec
Pavel Provazník
Uhrovec
Roman Adáme
Uhrovec
Asesor s.r.o.
Vajkovce
František Rakoci
Valaliky
Lubomír Kováč
Valaská Dubová
Juraj Smutko
Velké Kapušany
Zsolt Papay
Veľké Kapušany
Maroš Mikus
Veľké Kostoľany
Štefan Tóth
Veľký Biel
G.Gabriel,s.r.o.
Veľký Blh
Ján Knižka
Vernár
Andrej Zelina
Vlkanová
Ladislav Szekács
Vozokany
Juraj Chodanič
Vrbov
Ivan Bielka
Vrbove
Marcel Bielka
Vrbové
Lukáš Koľ
Žakovce
Jozef Dlugoš Stav-Mal
Žakovce
Staomi
Zbehy
Pavol Kiss-SS
Zemianska Olča
HIPS, s.r.o.
Žiar nad Hronom
MS Colour s.r.o.
Žiar nad Hronom
STAV mix, s.r.o.
Žilina
Profico COLOR Profico COLOR
Žilina
Dekorbeton s.r.o.
Žilina
Milan Belička
Zvolen
stavRaVa s.r.o.
Zvolen
Malmix Ing.Magdaléna Haranzová phd.
Zvolen